Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_0_0_images_joomgallery_originals_dzie_dziecka_1227_dzie_dziecka_4_20240604_1105152162.jpg31 maja obchodziliśmy Szkolny Dzień Dziecka pod hasłem „Sportowo gramy – pieczątki zdobywamy”. Z tej okazji uczniowie z klas 4-7 wyjechali świętować ten szczególny dzień na kompleksie boisk sportowych w Śmiglu. Patronat nad tym wydarzeniem objął Zastępca Burmistrza Śmigla Pan Marcin Jurga.

Każdy uczeń otrzymał „KARTĘ ZDOBYWCY”, na której zdobywał pieczątki za udział i osiągnięcia w konkurencjach sportowych. Na każdego ucznia czekała nagroda. Konkurencjami, z jakimi mogli zmierzyć się nasi uczniowie były: skok w dal, toczenie opony, rzut piłeczką palantową, wieloskok, strzały na bramkę, szczęśliwy los, rzuty do kosza, jazda na deskorolce po wyznaczonym torze. Zabawa była rewelacyjna. Na sam koniec wyłoniono zwycięzców turnieju. Najwięcej pieczątek zdobyli:

GALERIA FOTO fot.N.Kozak-Marciniak

Zofia Bartkowiak, kl. 4a
Łukasz Sobański, kl. 4a
Anna Drozdek, kl. 5b
Nikodem Galusik, kl. 5b
Maria Domagała, kl 6a
Nikodem Gbiorczyk, kl. 6b
Aleksandra Piotrowiak, kl. 7
Władysław Jóźwiak, kl. 7a

Bardzo dziękujemy Zastępcy Burmistrza Śmigla Panu Marcinowi Jurga za objęcie patronatem i życzliwe wsparcie w organizacji obchodów Dnia Dziecka dla uczniów naszej szkoły oraz za przyniesienie lodów dla ochłody dla wszystkich. Podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za dofinansowanie kosztów dojazdu oraz do Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół w Czaczu za sponsorowanie nagród.
Dziękujemy, że ten dzień mógł być dla wszystkich pełen emocji i niesamowitych wrażeń.