Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

Czytaj więcej...Tegoroczne mistrzostwa młodzieży w piłce siatkowej  chłopców w naszej gminie  zapowiadały się bardzo ciekawie. Wysoko zawieszona poprzeczka przez kolegów z poprzednich lat stawiała nas w roli faworytów. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, pokonali drużyny ze Starego Bojanowa, Starej Przysieki Drugiej i ze Śmigla. Z kompletem punktów awansowali na mistrzostwa powiatu.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...19 stycznia drużyna dziewcząt w składzie: M. Majorczyk, D. Kostrzewska, M. Grzelczyk, W. Buśko, J. Andrzejewska, M. Nyczka, P. Stamm, A. Maślak, O. Suder, M. Jankowska, rozegrała dwa mecze w Starej Przysiece Drugiej. Pierwszy mecz z dziewczętami ze Starego Bojanowa wygrały, a  z dziewczętami  ze Starej Przysieki Drugiej przegrały. W sumie nasza drużyna w turnieju zajęła II miejsce. Dziewczęta dobrze radziły sobie na dużym boisku, popełniły wiele błędów, ale też przeprowadziły kilka ładnych akcji.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...W sobotę 4 listopada 2017r po raz XIII odbyło się święto biegania w Kościanie. W sumie  na starcie stanęło ok 900 osób. W zależności od wieku młodzi biegacze mieli do pokonania dystans od 150 m do 1200 m. Trzech najszybszych biegaczy w każdej kategorii otrzymało statuetki, a najlepsza szóstka dyplomy. Dla wszystkich były medale, ciepły napój, zdrowa żywność i okolicznościowa koszulka. Naszą szkołę godnie reprezentowało 35 osób. Bardzo się cieszymy z tak licznego udziału naszej młodzieży w imprezie, tym bardziej dlatego, iż pogoda zachęcała do udziału w aktywności na świeżym powietrzu.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...W piątek 27 października 2017 r. w naszej szkole w Czaczu odbył się Pierwszy Jesienny Turniej Piłki Nożnej. Pomimo jesiennej aury pogoda dopisała. Drużyny zagrały systemem każdy z każdym. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: 2 drużyny z naszej szkoły pod opieką pana Marka Sowy, drużyna ze Starego Bojanowa pod opieką pana Krzysztofa Kopieńki, drużyna ze Śmigla pod opieką pana Michała Tomczaka i drużyna z Bronikowa pod opieką pana Wojciecha Wieczorka. Turniej wygrała drużyna ze Śmigla, II miejsce zajęła I drużyna z Czacza, III miejsce zajęła drużyna z Bronikowa, IV miejsce II drużyna z Czacza i V miejsce drużyna ze Starego Bojanowa.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...30 września w XII Jesiennym Rajdzie Rowerowym do Bronikowa wzięło udział 16 uczniów i trzech opiekunów p.Ewa Żak, p.Marek Sowa, p.Magdalena Sowa. Pogoda w tym dniu dopisała, było ciepło i słonecznie. W dobrym towarzystwie przebyliśmy w sumie 28 km. Spod sali Domu Wiejskiego wyruszyliśmy po godzinie 9.00, a na miejscu byliśmy o 10.30. Wybraliśmy trasę przez Podśmigiel i las w Wydorowie. Droga minęła nam bardzo miło i przyjemnie, do tego było bezpiecznie. Na miejscu czekały na nas konkurencje sportowe, a każdy uczestnik otrzymał kolorową plakietkę, ciepły posiłek i herbatę. Wśród uczniów nagrodę zdobyła Marzena Jankowska, a wśród nauczycieli pani Ewa Żak. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

GALERIA FOTO

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz