Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

Przerwa w zajęciach lekcyjnych to odpowiedni czas na krótkie podsumowanie osiągnięć naszych uczniów w sportowych zmaganiach. Przyzwyczailiśmy już wszystkich, że sport w naszej szkole jest na wysokim poziomie i to zobowiązuje nas do stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. A to z kolei wymaga od uczniów i nauczycieli odpowiedniej ilości pracy, zarówno szkoleniowej jak i treningowej. Czyli nauka i doskonalenie. Naszym motto jest praca, praca i jeszcze raz praca oraz wszechstronne przygotowanie uczniów z każdej dziedziny sportu, to się sprawdza.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Dnia 11 lutego br. siedmioro uczniów klas ósmych wybrało się pod opieką p. Barbary Maćkowskiej do Łodzi na mityng lekkoatletyczny. Podziwialiśmy tam zmagania sportowe reprezentantów naszego kraju i nie tylko. Program obejmował takie konkurencje jak: bieg na 60 m kobiet i mężczyzn, skok o tyczce mężczyzn, pchnięcie kulą mężczyzn, skok wzwyż kobiet, bieg przez płotki mężczyzn i kobiet. Ozdobami mityngu były biegi najbardziej utalentowanych dzieci z województwa łódzkiego i bieg noworodków.  

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...W dniu 22 stycznia tego roku dwie uczennice naszej szkoły Natalia Piwońska i Julia Szul brały udział w finale wojewódzkim Mistrzostw Dzieci w Tenisie Stołowym. Aby móc wziąć udział w owych finałach musiały wcześniej spędzić wiele godzin przy tenisowym stole. Zawody skończyły się dużym sukcesem, bowiem dziewczęta ukończyły zmagania na dziewiątej lokacie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dodam, że uczennice są zawodniczkami klubu Orlęta Czacz.

GALERIA FOTO