Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

Czytaj więcej...W minioną środę dwie uczennice naszej szkoły brały udział w mistrzostwach rejonu w drużynowym tenisie stołowym. Wyjazd okazał się dużym sukcesem. Uczennicom towarzyszył trener p. Marek Maślak, który udzielał  niezbędnej pomocy merytorycznej.

Patrycja Myszuk i Natalia Żelek zajęły 1 miejsce i tym samym wywalczyły udział w rozgrywkach na poziomie wojewódzkim. Do tego czasu po stronie dziewcząt praca, praca, a w styczniu czas na pokaz swych umiejętności. Życzymy powodzenia!

GALERIA FOTO FOT.M.Maślak

Czytaj więcej...Czytaj więcej...W minioną środę drużyna dziewcząt w składzie: Lena Adamczak, Gabriela Marcinkowska oraz Marysia Marcinkowska wywalczyły awans do rozgrywek na poziomie wojewódzkim. Tenis stołowy na takim poziomie wymaga posiadania dużych umiejętności. A te umiejętności zawodniczki na co dzień szlifują w klubie GLKS Orlęta Czacz pod okiem pana Marka Maślaka. Do rozgrywek wojewódzkich zostało jeszcze trochę czasu! Życzymy powodzenia! fot.M.Maślak

Czytaj więcej...W sobotę 16 września odbył się kolejny już z rzędu Bieg Olimpijski w Racocie, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami  p. Barbarą Maćkowską i p. Magdaleną Adamczak. W biegu brało udział blisko 1000 osób. 5-kilometrową trasę można było przejść, przebiec lub przejść z kijkami. Wszyscy nasi uczniowie ukończyli bieg z bardzo dobrymi wynikami. Następnie po biegu i małym poczęstunku odbyło się losowanie głównych nagród. Z dwudziestu rowerów, jeden przyjechał do Czacza.   

GALERIA FOTO fot.M.Adamczak

Czytaj więcej...Czytaj więcej...21 czerwca 2023 r. odbyła się Szkolna Olimpiada Sportowa uczniów klas I-III. Po latach pandemii wróciliśmy do szkolnej tradycji organizowania zawodów sportowych.

Zapłonął znicz olimpijski, a zawodnicy złożyli uroczystą przysięgę. Uczniowie startowali w pięciu konkurencjach z podziałem na chłopców i dziewczynki. fot.M.Biegańska