Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_0_0_images_joomgallery_originals_lekcje_jzyka_angielskiego_inaczej_ni_zwykle_1222_lekcje_jzyka_angielskiego_inaczej_ni_zwykle_5_20240527_1475809360.jpgW miniony czwartek do naszej szkoły przyjechały wolontariuszki przebywające obecnie w Lesznie w ramach międzynarodowej wymiany przygotowanej przez fundację Centrum Aktywności Twórczej. Dzięki tej wizycie uczniowie klas 7 uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez panią Ariel z Włoch oraz panią Arzu z Azerbejdżanu. Mogli dowiedzieć się wiele ciekawych i zaskakujących informacji na temat krajów pochodzenia naszych gości, poznać ciekawostki dotyczące życia w słonecznej Italii oraz odległym Azerbejdżanie.

Zajęcia przygotowane dla uczniów naszej szkoły były niezwykle ciekawe i inspirujące, a zarazem pozwoliły siódmoklasistom sprawdzić ich umiejętności językowe, porozmawiać z wolontariuszkami i doświadczyć czegoś nowego. Co więcej, dzięki Ariel, która pochodzi z przepięknej Ligurii, a jej miejscem zamieszkania jest niezwykłe i znane w całej Europie San Remo, mogliśmy nacieszyć oczy przepięknymi widokami oraz w pełni poczuć nastrój zbliżających się wakacji. Dziękujemy naszym gościom za wspaniale spędzony czas oraz fundacji CAT i Radzie Rodziców za możliwość zaproszenia Ariel i Arzu do naszej szkoły.

GALERIA FOTO fot.A.Mocek