Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_0_0_images_joomgallery_originals_sukcesy_leny_adamczak_1108_sukcesy_leny_adamczak_3_20231006_1940506584.jpgLena Adamczak uczennica klasy IVa rozpoczęła nowy sezon w tenisie stołowym. W poprzednim sezonie Lena wywalczyła 8 miejsce w Polsce i 1 miejsce w Wielkopolsce w swojej kategorii. We wrześniu brała udział w 1 Grand Prix Wielkopolski Kadetek, w którym zajęła bardzo dobre VI miejsce pokonując dużo starsze od siebie zawodniczki. Ponadto startowała w eliminacjach do Grand Prix Polski Młodziczek w Olkuszu i przeszła do turnieju głównego, w którym zagrała bardzo dobre mecze.

Natomiast w ostatni weekend odniosła bardzo duży sukces, ponieważ wzięła udział w I Grand Prix Polski Żaczek i zajęła V miejsce, co tym samym uplasowało ją na 7 miejscu w Polsce. Warto dodać, że Lena po szkole trenuje 3 razy w tygodniu w Klubie GLKS "Orlęta Czacz" pod okiem trenera Marka Maślaka i dodatkowo bierze udział w różnych turniejach organizowanych w kraju i zagranicą. Przykładem jest międzynarodowy turniej tenisa stołowego w Dusseldorfie w Niemczech dla dzieci, w którym wzięła udział i zajęła V miejsce, a startowało tam ponad 200 dzieci w każdej kategorii.
Przed Leną okres przygotowawczy do kolejnych turniejów, dlatego życzymy jej dużo sił, zdrowia i dobrej kondycji oraz motywacji do osiągania coraz lepszych wyników.