Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

6 grudnia 2012r odbył się w naszej szkole II Panel Koleżeński SUS. Podczas bardzo miłej uroczystości odbyło się podsumowanie całodziennej pracy przebywających  w naszej szkole nauczycieli - panelistów, którzy reprezentowali:

  • Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie,
  • Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Jordana w Krotoszynie,
  • Zespół Szkół w Starej Przysiece Drugiej.

Nauczyciele ci jednogłośnie stwierdzili, że Zespół Szkół w Czaczu zasłużył na tytuł Szkoły Uczącej Się. Uzyskaliśmy Certyfikat na lata 2012-2015.


Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się w w obecności licznie przybyłych gości, uczniów i ich rodziców, pracowników szkoły. Dyrektor Renata Stachowska odebrała z rąk przedstawicielki Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie pani Laury Piotrowskiej kolejną „blachę”.