Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_0_0_images_stories_202324_call.jpgFundacja Dajemy Dzieciom Siłę (FDDS) organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży na 15 urodziny telefonu zaufania 116 111. Przez 15 lat swojej działalności zespół konsultancki przeprowadził ponad 1 400 000 rozmów i odpowiedział na ponad 102 000 wiadomości od młodych ludzi. FDDS chce celebrować ten dzień razem z młodymi ludźmi, dlatego ogłosiła konkurs na kolaż w tematyce zdrowia psychicznego „WYKONAJ CALLaż”.
Kolaż może, ale nie musi, nawiązywać do działalności telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Celem Konkursu jest zwiększanie świadomości społecznej dotyczącej zdrowia psychicznego wśród młodych ludzi oraz zachęcenie do troski o dobrostan psychiczny – swój oraz osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu.
Praca może być wykonana w dowolnej technice plastycznej: w programie graficznym lub w sposób tradycyjny, tj. na papierze/ kartonie.
Każde zgłoszenie musi zawierać skan pracy w pliku PNG lub JPG o rozdzielczości DPI 300, imię, nazwisko i datę urodzenia twórcy, adres, e- mail oraz telefon kontaktowy oraz wypełniony i podpisany formularz zgody rodzica/opiekuna prawnego (zał. 1).
Zgłoszenia należy nadsyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 listopada 2023 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada 2023 roku na stronie FDDS.
Załącznik 1 oraz regulamin znajduje się na stronie: https://fdds.pl/o-fundacji/co-nowego-w-fundacji/konkurs.html
Po przesłaniu prac w formie elektronicznej do organizatora można przynosić prace w formie papierowej do pedagoga szkolnego w celu wykonania wystawy prac.