Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_0_0_images_joomgallery_originals_festyn_szkolny_2023_1097_festyn_szkolny_10_20230621_1500196855.jpg17 czerwca w piękną, słoneczną sobotę w parku szkoły zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się Rodzinny Festyn Szkolny. Bogaty program festynu sprawił, że przyszkolny park wypełnił się tłumem ludzi. Na tej niezwykłej imprezie plenerowej panowała od początku do końca radosna atmosfera zabawy, ponieważ organizatorzy zaproponowali moc atrakcji, aby wywołać promienne uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników.

Niecodzienną darmową atrakcją był zamek dmuchany, przejazd bryczką, tatuaże brokatowe, ogromne bańki mydlane, kolorowe balony, postacie z bajek. W kąciku przedszkolaka na dzieci czekało mnóstwo rozrywki. Oblężenie przeżył również radiowóz policyjny oraz samochód strażacki. Uczniowie wraz z rodzicami chętnie uczestniczyli w spotkaniu z policjantami oraz strażakami OSP w Czaczu. Uwiecznieniem było wspólne wykonanie plakatu profilaktycznego. Podczas festynu odbyły się wokalne i taneczne pokazy przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Swój pokazowy występ zaprezentowała również drużyna 6-latków, która wywalczyła I miejsce w gminie, a II w powiecie w konkursie  „Bezpieczny Przedszkolak”.

Rodzice wraz ze swoimi dziećmi pokazali, że potrafią się wspólnie bawić, biorąc udział w konkurencjach, grach i zabawach zespołowych. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, gofry, lody, kawa, herbata oraz kiełbaska z grilla. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

GALERIA FOTO fot.M.Konieczna,P.Myszuk