Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

W środę, dnia 8.11.2017 roku odbyły się pierwsze zajęcia pozalekcyjne pn.: „Praktyczna Pani” prowadzone przez panie Agnieszkę Han i Natalię Kozak. Zajęcia są kierowane dla uczniów szkoły podstawowej IV-VII oraz gimnazjum. Założeniem zajęć „Praktyczna Pani” jest rozwijanie zainteresowań uczniów, ale także pozyskanie nowych oraz zdobycie wiedzy na temat praktycznych nawyków, które można wykorzystać w codziennym życiu. Podczas tych zajęć uczniowie będą mogli pozyskać wiedzę na temat decoupagu, haftowania, zdrowia estetycznego pakowania prezentów, zasad dobrego wyglądu, savoir-vivre, itp.

GALERIA FOTO


W trakcie pierwszych zajęć uczniowie z klasy VII i klasy IIA gimnazjum  zajęli się wykonaniem ozdób bożonarodzeniowych. Bardzo pomocne w tych pracach były rady i wskazówki przybyłych na to spotkanie rodziców: pani Wioletty Donaj oraz pani Bożeny Okupniczak, które podzieliły się z uczestnikami swoimi bogatymi doświadczeniami w wykonywaniu ozdób oraz udostępniły prywatne materiały. Nasi uczniowie posiadają ogromne zdolności i potrafili je pokazać podczas tych zajęć. Chęć pracy była bardzo duża, aż nie chciało się kończyć. Wykonaliśmy bardzo dużo pięknych ozdób bożonarodzeniowych. Materiały potrzebne na zajęcia ufundowało Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół w Czaczu „Aktywni dla dzieci”.

Bardzo dziękujemy:
- rodzicom: p. Wioletcie Donaj i p. Bożenie Okupniczak
- uczniom: Marzenie Jankowskiej, Ani Banaszczak, Asi Stryjakowskiej, Kai Skorackiej, Mai Ratajczak, Joli Donaj, Patrycji Paluszkiewicz, Julii Andrzejewskiej, Weronice Buśko, Michalinie Błażejewskiej oraz Kamilowi Okupniczakowi.

Zapraszamy na kolejne zajęcia „Praktyczna Pani”.

Zapisz