Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

Wielkimi krokami zbliża się Szkolny Dzień Liczby Pi. Nadszedł czas na wskazanie uczniów nominowanych do udziału w konkursie Szkolny Mistrz Matematyki. Uczniowie będą walczyć o tytuł „Mistrz Matematyki na rok 2016/2017” na dwóch etapach edukacyjnych: szkoła podstawowa  (kl. IV-VI) i gimnazjum.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Jak co roku w Zespole Szkół w Czaczu stoczono walkę o tytuł mistrza matematyki.   W konkursie mogli brać udział tylko uczniowie nominowani przez nauczycieli matematyki. Do konkursu zostało nominowanych po pięcioro uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum oraz ubiegłoroczni „Szkolni Mistrzowie Matematyki”, którzy bronili swojego tytułu. Przypomnijmy, że tytuł „Mistrz Matematyki na rok szkolny 2014/2015” uzyskali Daniel Skoracki w szkole podstawowej i Jakub Skoracki w gimnazjum. Tytuł „Mistrza Matematyki na rok szkolny 2015/2016” obronił Daniel Skoracki, obecnie uczeń klasy Ia gim. W szkole podstawowej tytuł ten uzyskał Mateusz Frąckowiak z klasy VIa.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...14 marca w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień liczby Pi”. Tego dnia  przedstawiciele klas IV – VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum w zespołach dwuosobowych sprawdzali swoją wiedzę na temat liczby Pi. W szkole podstawowej najlepsza okazała się klasa IVb, którą reprezentowali Sylwia Trafas i Zachariasz Piątek. W gimnazjum zwyciężyła klasa IIIb, której przedstawicielami były: Weronika Domagała  i Sara Drozdek. Każdy z zespołów wywalczył dla swojej klasy certyfikat dnia bez pytania.

Czytaj więcej...

Wielkimi krokami zbliża się Szkolny  Dzień Liczby Pi. Nadszedł czas na wskazanie uczniów nominowanych do udziału w konkursie Szkolny Mistrz Matematyki. Uczniowie będą walczyć o tytuł „Mistrz Matematyki na rok 2015/2016” na dwóch etapach edukacyjnych: szkoła podstawowa  (kl. IV-VI) i gimnazjum. W tym dniu przedstawiciele (zespoły dwuosobowe) klas szkoły podstawowej  (kl. IV-VI) i gimnazjum będą  rywalizowały w teście sprawdzającym wiedzę na temat liczby Pi. Test będzie opracowany na podstawie wskazanego źródła.
LISTA NOMINOWANYCH UCZNIÓW DO KONKURSU „SZKOLNY MISTRZ MATEMATYKI” W ROKU SZKOLNUM 2015/2016:

Czytaj więcej...

Zasady konkursu „Szkolny Mistrz Matematyki”
Motto:  „Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem” Immanuel  Kant

Czytaj więcej...

Uczniowie nominowani do tytułu „Szkolny Mistrz Matematyki 2015”:

Czytaj więcej...