Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

Wielkimi krokami zbliża się Szkolny Dzień Liczby Pi. Nadszedł czas na wskazanie uczniów nominowanych do udziału w konkursie Szkolny Mistrz Matematyki. Uczniowie będą walczyć o tytuł „Mistrz Matematyki na rok 2018/2019” w dwóch kategoriach: kl. IV-VI oraz  kl. VII-VIII i gimnazjum.
LISTA NOMINOWANYCH UCZNIÓW DO KONKURSU „SZKOLNY MISTRZ MATEMATYKI”  W ROKU SZKOLNUM 2018/2019:

Czytaj więcej...

Zasady konkursu „Szkolny Mistrz Matematyki”
Motto:  „Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem” Immanuel  Kant

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Czytaj więcej...14 marca, w ramach Święta matematyki w naszej szkole przeprowadzony został coroczny konkurs „Szkolny Mistrz Matematyki”, podczas którego ubiegłoroczni Mistrzowie, broniący swojego tytułu oraz  nominowani uczniowie, którzy wykazują się zdolnościami matematycznymi na zajęciach lekcyjnych, rozwiązywali zestaw zadań matematycznych wymagający od nich nieschematycznego myślenia. Uczniowie nie korzystali bezpośrednio z wcześniej zdobytej wiedzy. Ważna była umiejętność czytania ze zrozumieniem i logiczne myślenie. Konkurs ten rozgrywany był w dwóch kategoriach, klasy IV – VI szkoły podstawowej oraz klas VII i gimnazjum.

Czytaj więcej...

Wielkimi krokami zbliża się Szkolny Dzień Liczby Pi. Nadszedł czas na wskazanie uczniów nominowanych do udziału w konkursie Szkolny Mistrz Matematyki. Uczniowie będą walczyć o tytuł „Mistrz Matematyki na rok 2017/2018” na dwóch etapach edukacyjnych: szkoła podstawowa  (kl. IV-VI) i kl. VII oraz gimnazjum.

LISTA NOMINOWANYCH UCZNIÓW DO KONKURSU „SZKOLNY MISTRZ MATEMATYKI” W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

Czytaj więcej...