Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

Witam bardzo serdecznie wszystkich uczniów. Moja propozycja w tym tygodniu to zagadki związane z Bożym Narodzeniem:
ZAGADKI DO ROZWIĄZANIA
A na nadchodzące, radosne Święta i zbliżający się Nowy Rok, życzę Wam i waszym Rodzinom: niechaj Chrystusa siła niepojęta, rozjaśni każdy życia mrok.

Zapraszam wszystkich do tańca. Poniżej zamieszczam link do nauki salsy - tylko 4 kroki, a tyle radości.
NAUKA SALSY

Drodzy uczniowie, mamy właśnie okres świąteczny. Każdy z nas dekoruje swój dom różnymi ozdobami. Czasem są to gotowe akcesoria kupione w sklepie ale większość z nas wykonuje je samodzielnie. Dzisiaj mam dla Was propozycję wykonania papierowej bombki – Aniołka. Zachęcam Was do obejrzenia filmiku a następnie do wykonania ozdoby. Miło mi będzie, jeżeli prześlecie do mnie na czacie platformy TEAMS zdjęcia Waszych prac. 

DIY for Christmas tree decoration | Little angels craft with candies, easy to do with kids - YouTube

Witam wszystkie dzieci korzystające ze świetlicy szkolnej i nie tylko. W tym tygodniu proponuję zajęcia plastyczne. Kolorowanie rysunków on-line. Starajcie się kolorować bardzo starannie i nie przekraczać linii rysunku. Podpowiem, że można powiększyć rysunek za pomocą lupy. Dzięki temu kolorowanie będzie łatwiejsze. Udanej zabawy. Linki do kolorowanek:

BAŁWAN I CHOINKA
BAŁWAN Z DZWONKIEM
MIKOŁAJ W KOMINIE

Witam serdecznie wszystkich uczniów i zachęcam do super zabawy gimnastycznej, kręcimy ruletką i ćwiczymy to wszystko. Jak się komuś nudzi to polecam grę poniżej zamieszczam link.
KOLOROWA RULETKA

Drodzy Uczniowie, w tym tygodniu proponuję Wam grę interaktywną. Możecie zaprosić do wspólnej zabawy rodziców, rodzeństwo i sprawdzić kto ma lepszą pamięć.
MEMORY