Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_joomgallery_originals_gminny_turniej_w_piki_nonej_na_orliku_w_miglu_945_gminny_turniej_w_piki_nonej_na_orliku_w_miglu_3_20220517_1150996086.jpgW sobotę 7 maja 2022 r. odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Śmiglu. Udział w nim wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Śmiglu, Szkoły Podstawowej w Przysiece Starej Drugiej i Szkoły Podstawowej w Czaczu. Naszą szkołę reprezentowali: Rafał Obiora, Aleksandra Piotrowiak, Bartek Wojciechowski, Maciej Miś, Nikodem Gdbiorczyk, Mateusz Skrzypczak, Filip Szul, Nikodem Michalak.
Podczas turnieju rozegrano 3 mecze. Nasza drużyna bardzo dobrze się zaprezentowała. Wygrała 2 mecze - z Przysieką Starą Drugą (4-1) i z drużyną ze Śmigla (3-1). Pogoda zawodnikom dopisała. Nie zawiedli też kibice naszej szkoły. Drużyna z Czacza pod okiem pana Marka Sowy zajęła I miejsce, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej, III miejsce Szkoła Podstawowa ze Śmigla. Gratulujemy naszym reprezentantom pierwszego miejsca. Dziękujemy kibicom za wsparcie i doping.

GALERIA FOTO fot.W.Jóźwiak