Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_stories_201819_rozne_AA.jpgW ostatni poniedziałek uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem oraz panią dyrektor udali się do Śmigla. Celem wyjazdu było podsumowanie międzyszkolnej rywalizacji sportowej uczniów uczęszczających do szkół naszej gminy. Przez cały rok prowadzona była klasyfikacja. Uczniowie zdobywali punkty  za udział w zawodach sportowych według kalendarza imprez SZS oraz imprez organizowanych przez OKFiR. Ponadto indywidualne nagrody za udział w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim otrzymali: Amelia Retta, Filip Szul oraz nasza najbardziej utytułowana zawodniczka Julia Andrzejewska. W kategorii rywalizacji sportowej - Igrzyska Dzieci - zajęliśmy II miejsce. Zaszczytne I miejsce przypadło w kategorii - Igrzyska Młodzieży (klasy VII, VIII i III gimnazjum). A zatem i tym razem Puchar Przechodni został w naszych rękach! To ogromny sukces naszych uczniów, którzy swoją postawą sportową przyczynili się do uzyskania tak wysokiej pozycji. Gratulacje!