Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_joomgallery_originals_sportowe_sukcesy_naszych_uczniow_732_sportowe_sukcesy_naszych_uczniow_3_20190610_1426260180.jpgMiesiąc maj owocuje w różnego rodzaju zmagania sportowe zarówno drużynowe, jak i indywidualne. Możemy być dumni z naszych sportowców. W kwietniu zaliczyliśmy udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Żerkowie. Trasa była bardzo wymagająca i urozmaicona. Mogli się o tym przekonać Amelia Retta i Filip Szul z klasy IV oraz nasza doświadczona sportsmenka Julia Andrzejewska. W każdym biegu startowało około 150 zawodników. Nasi lekkoatleci ukończyli biegi  w pierwszej pięćdziesiątce. Sam udział w takich zawodach to już wyróżnienie dla zawodników.

W Kościanie odbyły się Powiatowe Indywidualne Zawody w Lekkoatletyce i tu zdobyliśmy medale: w biegu na 600 m brąz Julia A., w biegu na 300 m brąz Mikołaj W., w biegu na 1000m złoto Jakub N.i brąz Patryk D., sztafety - srebro dla dziewcząt:Jagoda S., Wioleta M., Dominika S. i Weronika B, i brąz chłopcy; Bartosz B., Kacper Ż., Łukasz Cz., Mariusz F.
Chłopcy z gimnazjum wygrali rywalizację w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej na Orliku, reprezentowali nas w powiecie i zajęli czwarte miejsce.
Braliśmy także udział w gminnych  i powiatowych rozgrywkach gimnazjum chłopców w siatkówce plażowej, nasi reprezentanci rozegrali po cztery mecze i stanęli na podium. Tym samym reprezentowali powiat w Gostyniu na zawodach rejonowych. Zajęli 8 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub O. Patryk G. i Łukasz Cz.(rezerwowy)