Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_joomgallery_originals_nasze_sukcesy_sportowe_582_nasze_sukcesy_sportowe_5_20180412_1615605639.jpgW piątek 6 kwietnia w sali w Nietążkowie odbyły się gminne eliminacje w unihokeja dziewcząt i chłopców z gimnazjum i kl.VII. Do rozgrywek gminnych zgłosiły się  3 drużyny z Bronikowa, Starego Bojanowa i z Czacza.  Drużyna dziewcząt wygrała dwa mecze. Chłopcy wygrali mecz z Bronikowem, z drużyną ze Starego Bojanowa zremisowali, ale w ostateczności zawody wygrały obydwie nasze drużyny. Zawody sędziowali p.Magdalena Sowa, p.Krzysztof Kopienka i p.Iwona Kusior. W czwartek 12 kwietnia obie drużyny będą reprezentowały naszą gminę na powiatowych zawodach w Starych Oborzyskach.

Natomiast w sobotę 7 kwietnia odbył się Turniej  Piłki Nożnej na Orliku organizowany przez OKFiR w Śmiglu. Nasza drużyna pod opieką pana Marka Sowy zajęła I miejsce, pokonując drużynę ze Starego Bojanowa, Bronikowa i remisując z drużyną ze Śmigla. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów.

GALERIA FOTO