Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie Szkoła z Klasą 2.0. Program ten skupia się na mądrym i przemyślanym wykorzystaniu TIK w codziennej pracy szkolnej. W czasie trwania programu uczniowie wraz z nauczycielami realizują zadania, które następnie umieszczane są na specjalnej platformie Szkoły z Klasą 2.0. Wykonanie zadań oceniane jest przez specjalna komisję. Najciekawsze prace otrzymują odznakę „Dobra Praktyka”. Gdy minimum 3 materiały stworzone przez uczestników otrzymają tę odznakę to wtedy szkoła uzyskuje  specjalne wyróżnienie - tytuł „Szkoły eksperckiej”.  Miło mi poinformować, że nasza szkoła otrzymała ten właśnie tytuł. Przed uczestnikami programu pojawiło się teraz największe wyzwanie - swoje całoroczne osiągnięcia będą prezentować na Szkolnym Festiwalu 2.0., który odbędzie się w maju.