Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_0_0_images_phocagallery_marek_20131028174.jpgb_150_100_16777215_0_0_images_phocagallery_marek_20131028182.jpg

Już październik się kończy, czas szybko mija, a my już możemy pochwalić się osiągnięciami.  We wrześniu nasze sztafety dziewcząt ze szkoły podstawowej i  gimnazjum reprezentowały naszą gminę na zawodach powiatowych w Racocie. Cieszy fakt, iż nasza szkoła wystawiła reprezentację na zawody gminne w każdej kategorii i odnieśliśmy sukces.


W piątek 25 października 2013r. braliśmy udział w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Śmiglu. Naszą szkołę  wiosną na powiatach reprezentować będą: Agata Kobiałka (Im), Jolanta Andrzejewska (IIm), Julia Drozdek (IVm), Jeremiasz Witkiewicz(Im), Łukasz Czaja (IIIm), Adam Hadrysia (IVm), Jakub Żurawski (Vm), Katarzyna Nowak (IIIm), Robert Biały (IIm), Adrian Werner (IIIm), Adam Jakubowski (IV), Aleksandra Wojciechowska(Im), Sara Drozdek (IIIm), Mateusz Boroń (IIIm), Marika Zarbska (Im), Angelika Sworacka (IIm), Andrzej Nowak (Im), Eryk Bartkowiak (Vm). Jest to 18 osób.

Chciałbym także poinformować, iż nasi uczniowie osiągają wyniki zarówno w kraju, jak i poza granicami. Tomasz Walkowiak z kl.VI reprezentował klub Gottsu Kościan w Mistrzostwach Europy w Karate WUKF w Anglii i zdobył brązowy medal  w kumite.

Natomiast Aldona Michalska zdobyła złoty medal w kyorugi czyli w bezpośredniej walce z dozwolonymi mocnymi uderzeniami i kopnięciami oraz srebrny medal za elementy techniczne. Serdecznie im gratulujemy.


Wracając do zajęć z WF-u to nie tylko biegamy, ale doskonalimy też grę w piłkę nożną, palanta, siatkówkę, jeździmy na rolkach, chodzimy z kijami, a także wyjeżdżamy na basen. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.