Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

Jest to ogólnopolski konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły i nie tylko. Wziąć w nim udział mogą również rodzice, krewni, nauczyciele, co zwiększa szanse na przejście do kolejnego etapu konkursu. Konkurs polega na ściągnięciu aplikacji IMiGW i przesyłaniu raportów na temat pogody w dany miejscu.  INSTRUKCJA:
1. Pobieramy darmową aplikację w sklepie z aplikacjami:
a) Android
b) iOS
2. W aplikacji konkurs wpisujemy numer naszej szkoły (61419), potwierdzamy i w terminie od 11 marca do 29 kwietnia 2022 r. przesyłamy raporty na temat temperatury, zachmurzenia, wiatru, opadów – zapisujemy i wysyłamy. W ciągu dnia można wysłać tylko 1 raport, ale im więcej raportów wyślemy, tym większe szanse na przejście do kolejnego etapu konkursu. Ilość raportów przeliczana jest na ilość uczniów.

Zapraszam Was do zabawy w prognozowanie pogody, gdyż w ten sposób przyczyniamy się do zdobycia nagród dla szkoły. W razie problemów proszę o zapoznanie się z filmikiem.
INSTRUKCJA OBSŁUGI APLIKACJI KONKURSOWEJ