Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_joomgallery_originals_wyniki_konkursow_780_wyniki_konkursow_5_20200107_1359102773.jpg12 grudnia odbył się apel porządkowy, na którym zostały ogłoszone wyniki konkursów odbywających się na terenie naszej szkoły. Pani Agnieszka Han z p. Iloną Konieczną zorganizowały turniej szachowy "Szachy z Piłsudskim”. W tym turnieju udział wzięło 14 uczniów naszej szkoły. Wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom gry. Najlepsza trójka tego turnieju to:
1 miejsce Krystian Łabędzki klasa 7b
2 miejsce Jędrzej Han klasa 7a
3 miejsce Nikodem Majorek klasa 5a

GALERIA FOTO


Pani Milena Jagodzińska z p. Agnieszką Han i p. Natalią Kozak zorganizowały konkurs na chemiczną skarpetę lub matematyczną bombkę. Wszystkie prace konkursowe były bardzo ładnie i starannie wykonane, lecz najbardziej komisje urzekły prace wykonane przez dwoje uczniów. Skarpeta zrobiona przez Patrycję Błaszkowską z klasy 7a, a bombka wykonana przez Przemysława Grygla z klasy 6a.
Pani Patrycja Rychel-Samoląg z p. Elą Kucharską zorganizowały Konkurs Recytatorski klas 0 i 1-3. Konkurs odbył się w dwóch przedziałach wiekowych: klasy ,,0’’ i klasy pierwsze i klasy drugie i trzecie. Komisja miała trudny orzech do zgryzienia w wyborze najlepszych. Po naradach tak prezentują się wygrani:
W kategorii klas 0-I
1 miejsce Wiktoria Kortus klasa 1b
2 miejsce Maja Wojtkowiak klasa 1a
3 miejsce Gabriela Marcinkowska klasa 1a
W kategorii klas II-III
1 miejsce Władysław Jóźwiak klasa 3a
2 miejsce Aleksandra Witkiewicz klasa 3b
3 miejsce Marta Walachowska klasa 2a
W tej kategorii przyznano również wyróżnienie, które otrzymał Nikodem Gbiorczyk z klasy 2b.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach i mamy nadzieję, że w następnych również będziecie brali tak chętnie udział.