Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_joomgallery_originals_dzie_edukacji_narodowej_756_dzie_edukacji_narodowej_1_20191015_1220313887.jpg14 października obchodziliśmy DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. O godzinie 8:00 klasy V-VIII zebrały się w sali Domu Wiejskiego na uroczystym apelu. Część oficjalną uroczystości rozpoczęła Pani Dyrektor, która w swym przemówieniu złożyła podziękowania wraz z życzeniami wszystkim pracownikom Zespołu Szkół w Czaczu. Podczas uroczystości klasy VIIIa oraz VIIIb zaprezentowały krótkie programy artystyczne. Humorystyczna część artystyczna była przeplatana występami muzycznymi  naszej koleżanki Alicji Domagały. W tym samym dniu odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Do społeczności  Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Czaczu dołączyło 36 uczniów.
Z okazji tego święta wszystkie klasy naszej szkoły przygotowały plakat z życzeniami dla nauczycieli, który zawisł na drzwiach klas. Również chętni uczniowie wykazali się talentem artystycznym i wykonali portrety naszych nauczycieli. Prace można podziwiać na szkolnej wystawie, która znajduje się w holu szkoły.
Pragniemy złożyć Państwu jeszcze raz najlepsze, najserdeczniejsze, płynące wprost z serca życzenia: sukcesów w dalszej pracy, satysfakcji z podjętego trudu oraz wyrazy wdzięczności od młodzieży.

GALERIA FOTO