Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_joomgallery_originals_sukces_druyny_z_czacza_664_sukces_druyny_z_czacza_1_20181113_1993350870.jpg29 października w Szkole Podstawowej w Starym Bojanowie odbył się konkurs międzygimnazjalny 'English? Deutsch? Żaden problem!', w którym uczestniczyły drużyny z czterech szkół: z Bronikowa, Starego Bojanowa, Śmigla oraz Czacza. Naszą szkołę reprezentowała drużyna o nazwie 'Black Angels' w skład której wchodzili: Patrycja Paluszkiewicz, Jagoda Skoracka oraz Michał Olejnik. Uczniowie zmagali się w wielu ciekawych konkurencjach, takich jak: prezentowanie drużyny w języku obcym, układanie puzzli językowych, wymawianie łamańców językowych, odgrywanie scenek z życia codziennego, kalambury, czytanie w języku obcym oraz karaoke.

Nasza drużyna obroniła zwycięski tytuł z poprzedniego roku i ponownie zajęła pierwsze miejsce, zdobywając dla szkoły puchar oraz wygrywając atrakcyjne nagrody. Gratulujemy!

GALERIA FOTO