Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_joomgallery_originals_pasowanie_na_ucznia_653_pasowanie_na_ucznia_2_20181023_1042444044.jpg17 października odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia dzieci z klas I. W uroczystości wzięli udział: pani dyrektor Maria Szudra, pani wicedyrektor Renata Stachowska, rodzice dzieci oraz koledzy z klas II wraz z wychowawcami. W części artystycznej uczniowie pokazali co potrafią. Były piosenki, tańce i wiersze. Następnie pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, dobrymi kolegami i uczniami. Po ślubowaniu pani dyrektor dokonała aktu pasowania dzieci na uczniów naszej szkoły. Uczniowie otrzymali w tym dniu legitymacje szkolne, upominki od pani dyrektor, rodziców i starszych kolegów. Po części oficjalnej wszyscy chętnie zasiedli przy stole, aby w miłej atmosferze skosztować pysznych ciast przygotowanych przez rodziców.

GALERIA FOTO