Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

Na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych znajduje się szczegółowa informacja na temat sposobu składania dokumentacji. Szczególnie proszę o zapoznanie się uczniów wybierających szkoły w powiecie kościańskim, gdyż od tego roku dokumenty składa się w formie elektronicznej lub za pomocą skrzynki podawczej. W razie pytań proszę o kontakt.

Zachęcam wszystkich uczniów do zapoznania się z filmem opisującym to czym są mocne strony i jak ważne jest, żeby każdy z nas je dobrze znał.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=wKdGMIivbm8

Zapraszam uczniów klas VI, VII i VIII do konkursu organizowanego przez CWRKDiZ w Lesznie pt. „ZAWÓD MARZEŃ". Opisz swój wybrany lub wymarzony zawód. Dlaczego właśnie ten, jakie według Ciebie stawia wymagania, a jakie daje korzyści”*. Czas trwania konkursu 11.05. 2020 r.– 12.06.2020 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 18.06.2020 r. 

SZCZEGÓŁY KONKURSU

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia i klas wstępnych, zostaną określone przez Ministra Edukacji Narodowej i podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej ministerstwa. Czekamy na informacje.

Zachęcam wszystkich do obejrzenia ciekawego filmiku o zainteresowaniach, o tym jak można je wykorzystać w czasie nudy.
https://www.youtube.com/watch?v=tRwvykWkp74