Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

Jest mi bardzo miło poinformować, że nasza uczennica Weronika Witomska z klasy 8a zdobyła III miejsce w konkursie „ZAWÓD MARZEŃ” organizowanym przez CWRKDiZ w Lesznie. W konkursie brały udział szkoły z subregionu leszczyńskiego.
Zadanie polegało na przygotowaniu pracy nt. wybranego zawodu, które mogło być w formie dokumentu tekstowego, prezentacji multimedialnej lub w formie filmu trwającego maksymalnie 2 minuty. GRATULACJE!

Zachęcam uczniów (tych zdecydowanych jak i tych, którzy jeszcze nie wiedzą gdzie złożyć dokumenty) do zapoznania się z informatorem szkół ponadpodstawowych

INFORMATOR SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO 2020/2021

Na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych znajduje się szczegółowa informacja na temat sposobu składania dokumentacji. Szczególnie proszę o zapoznanie się uczniów wybierających szkoły w powiecie kościańskim, gdyż od tego roku dokumenty składa się w formie elektronicznej lub za pomocą skrzynki podawczej. W razie pytań proszę o kontakt.

Zachęcam wszystkich uczniów do zapoznania się z filmem opisującym to czym są mocne strony i jak ważne jest, żeby każdy z nas je dobrze znał.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=wKdGMIivbm8

Zapraszam uczniów klas VI, VII i VIII do konkursu organizowanego przez CWRKDiZ w Lesznie pt. „ZAWÓD MARZEŃ". Opisz swój wybrany lub wymarzony zawód. Dlaczego właśnie ten, jakie według Ciebie stawia wymagania, a jakie daje korzyści”*. Czas trwania konkursu 11.05. 2020 r.– 12.06.2020 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 18.06.2020 r. 

SZCZEGÓŁY KONKURSU