Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

W okresie zdalnego nauczania uczniowie mogą wypożyczyć książki z biblioteki. Zamówienia można składać poprzez dziennik elektroniczny u p. Beaty Wąsik. Książki będzie można odbierać codziennie w holu szkoły w godzinach 8.00-12.00, po uprzednim uzgodnieniu z bibliotekarką poprzez dziennik elektroniczny terminu odbioru książek.

Czytaj więcej...Wydawctwo EGMONT wychodząc na przeciw potrzebom dzieci i rodziców udostępnia nowe opowiadanie z serii Basia.
Basię, podobnie jak inne dzieci, dziwią zmiany w jej otoczeniu. Co się dzieje? Dlaczego Janek przestał chodzić do szkoły, a ona do przedszkola? Dlaczego Tata wraca z pracy jeszcze bardziej zmęczony niż zwykle? I co o tym wszystkim sądzi Misiek Zdzisiek?

Opowiadanie o Basi, Miśku Zdziśku i głupim wirusie - POBIERZ TUTAJ

Przypominam, że w internecie dostępne są darmowe ebooki czyli książki elektroniczne, które można pobrać na swój komputer lub czytać on-line.
WOLNELEKTURY.PL - to rozbudowana baza lektur szkolnych i klasyków literackich w postaci ebooków. Dostępne ebooki zostały profesjonalnie wydane, opatrzone przypisami i udostępnione we wszystkich popularnych formatach, od .PDF do .MOBI. Tytuły są darmowe, ponieważ w bazie znajdują się książki, do których prawa autorskie już wygasły.