Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

KURSY AUTOBUSU RANO W DNIACH 20, 21, 22 GRUDNIA 2021 r. oraz 3, 4, 5 STYCZNIA 2022r.

KARŚNICE (dół) godz. 7:20
KARŚNICE (góra) godz. 7:20
KSIĘGINKI godz. 7:25
BROŃSKO godz. 7:30
NOWY BIAŁCZ godz. 7:30
STARY BIAŁCZ godz. 7:35
CZACZYK godz. 7:45
GLIŃSKO godz. 7:55
Każdego dnia odwóz dzieci po zajęciach o godz. 13:00.