Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

KURSY   AUTOBUSU podczas egzaminu gimnazjalnego w dniach 18, 19 i 20 kwietnia 2018 r. /środa, czwartek, piątek/


                   Czaczyk              7.10
                   Nowy Białcz 1      7.10
                   Stary Białcz         7.20
                   Skoraczewo         7.20
                   Nowy Białcz 2     7.30
                   Brońsko              7.30
                   Księginki             7.35
                   Karśnice              7.40  
                   Nadolnik              7.45
                   Glińsko               7.50

POWRÓT
ŚRODA, CZWARTEK GODZ. 13.30
PIĄTEK GODZ. 13.00