Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_00_images_stories_201718_rozne_WOLONTARIUSZ.jpgDnia 24 listopada naszą szkołę odwiedziła wolontariuszka akcji "Szlachetna paczka" Pani Edyta Grzelczyk, która opowiedziała nam o swojej pracy. Dowiedzieliśmy się, że my też możemy zostać wolontariuszami "szlachetnej paczki", ale musimy najpierw skończyć 18 lat. Jednak nie musimy czekać tak długo, aby pomagać innym. Możemy włączyć się w przygotowania "szlachetnej paczki" niezależnie od wieku. Pani Edyta bardzo chętnie odpowiadała na pytania i udzielała nam wskazówek. Dziękujemy Pani Edycie Grzelczyk za informacje, które bardzo nam się przydadzą w przyszłości. To spotkanie z  pewnością było inspiracją dla wielu wolontariuszy z naszej szkoły.