Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

Czytaj więcej...Mimo, iż mieliśmy mało czasu na przygotowanie świątecznego przedstawienia, Motylki w roli aktorów spisały się rewelacyjnie. Ze względów bezpieczeństwa nie mogliśmy ugościć Państwa w naszym przedszkolu na występach na żywo. Mamy nadzieję, że przygotowane nagranie pozwoli Państwu choć na chwilę poczuć tą wyjątkową atmosferę, która towarzyszyła nam tego dnia oraz będzie pamiątką na przyszłe lata.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...Wigilia Świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Świąteczna atmosfera zaczęła się od wspólnego kolędowania, życzeń oraz wspólnego poczęstunku. Na spacerze spotkaliśmy wyjątkowych gości, którzy obdarowali Motylki prezentami. Dzień zakończyliśmy niespodzianką przygotowaną przez p.Romkę oraz p.Beatę. Zdjęcia w świątecznej fotobudce będą piękną pamiątką, która przypomni nam o tym wyjątkowym dniu w roku pełnym niespodzianek.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...Po naszych kulinarnych przygodach przyszedł czas na choinkę. Choinka w tym roku była inna. Przystąpiliśmy do konkursu, którego celem było wykonanie świątecznej eko ozdoby. Mimo wielu pytań jak i czy to możliwe, Motylki dzielnie przystąpiły do pracy, a pomysły same wpadły do głowy. Wykonaliśmy zimowe prace oraz przygotowaliśmy świąteczne upominki dla rodziców. Nie zabrakło też tańców oraz zimowych spacerów w poszukiwaniu upragnionego śniegu.
GALERIA FOTO

Czytaj więcej...W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia zawitał do naszego przedszkola Gwiazdor z upominkami dla dzieci. Pomimo braku śniegu przyjechał do nas traktorkiem i sprawił tym ogromną radość naszym przedszkolakom. Później świętowaliśmy w sali przy śpiewaniu kolęd i słodkim poczęstunku. Wesołych Świąt!

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...W grudniu przygotowywaliśmy się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wykonaliśmy ozdoby świąteczne na choinkę. Ozdoby w tym roku były ekologiczne dlatego, że wzięliśmy udział w konkursie na Choinkę ekologiczną. Chcąc poczuć zapach świąt upiekliśmy oraz ozdabialiśmy pierniki, którymi częstowaliśmy się podczas grupowej wigilii. Skorzystaliśmy również z tego, że na krótko spadł śnieg i bawiliśmy się na boisku. Nie zabrakło zabaw ulubionymi zabawkami w sali oraz aktywności na świeżym powietrzu. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały piękne kartki świąteczne oraz wzięły udział w zbiórce słodyczy dla podopiecznych DPS. 21 grudnia obchodziliśmy wigilię w przedszkolu. Odwiedziło nas w tym dniu dwóch Gwiazdorów, którzy wszystkim przedszkolakom przywieźli prezenty. Po rozpakowaniu upominków złożyliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy oraz zasiedliśmy do wspólnego poczęstunku.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Pani Jagoda i pani Ania.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...Wigilia Świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. My również chcieliśmy przeżyć ten czas bardzo uroczyście. Wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu, składaliśmy sobie życzenia, kolędowaliśmy. Panowała niezwykle radosna atmosfera. Oczywiście nie zabrakło prezentów pod lśniącą choinką, które dzieci rozpakowały z wielką radością.

GALERIA FOTO

Czytaj więcej...Grudzień w grupie ŻABKI był czasem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W Mikołajki ubraliśmy przedszkolną choinkę, która wspaniale zdobi naszą  salę. W tym też dniu pod choinką dla każdego grzecznego dziecka Mikołaj zostawił mały upominek. Wykonaliśmy również ozdoby choinkowe w postaci bombek i papierowych łańcuchów. Kolejnym zadaniem związanym z przygotowaniem do świąt było ozdabianie pierniczków na przedświąteczne spotkanie. W dniu przedszkolnej wigilii dzieci samodzielnie przygotowały świąteczny stół. Po poczęstunku w całej oficynie zabrzmiały kolędy śpiewane razem  z grupą TYGRYSKI. Wspólne kolędowanie, życzenia, rozmowy przy wigilijnym stole, wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę pełną radości, nadziei i życzliwości. Z niecierpliwością czekaliśmy  na gościa, który długo nie przychodził. Jednak podczas spaceru spotkaliśmy Gwiazdorów, którzy obdarowali  dzieci prezentami.
„Niechaj radość ta świąteczna trafi w każdy kąt, a my Wam życzymy: WESOŁYCH ŚWIĄT!”

GALERIA FOTO